Pomoc w obsłudze

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z obsługą naszych rozwiązań, skontaktuj się z opiekunem Twojej strony.

Interesują Cię nasze usługi?

Nie trać czasu i porozmawiaj z naszym konsultantem, który rozwieje Twoje wątpliwości

Problem z działaniem

Wszystkie usterki naprawiamy najszybciej jak to możliwe. W przypadku problemów skontaktuj się z nami.

W skład usługi wchodzi stworzenie indywidualnej strony, utrzymywanie jej, pozycjonowanie WHITE SEO na wybrane frazy, aktualizacje techniczne, domena i elementy wymienione w poszczególnych pakietach.
W każdej chwili można zmienić pakiet na wyższy.
CMS to system zarządzania treścią. Jeżeli chcesz modyfikować samodzielnie treści, możesz to zrobić tylko i wyłącznie w pakiecie CMS. Strona bez CMS jest idealna dla małych firm, które w kilku zdaniach opisują swoją działalność i nie planują zmiany treści (wizytówki firmowe) lub dla osób, które chcą modyfikacje zlecać nam, aby zachować estetykę i profesjonalny wygląd każdego nowego elementu.
Każda strona internetowa potrzebuje adresu internetowego, jak np. YAKI.pl Są to płatne nazwy, zwane domenami, które wykupuje się zazwyczaj raz w roku. W naszej ofercie, zajmujemy się tym i koszt wliczony jest już w cenę usługi.
Oprócz domeny, każda strona wymaga również Hostingu. Aby była dostępna 24/7 dla każdego odwiedzającego, musi działać specjalistyczny serwer, który przechowuje wszystkie dane i wyświetla użytkownikom. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy kupując stronę w formie jednorazowej opłaty i dopiero później zaskakujące są dość wysokie faktury za utrzymanie strony, które są nieuniknione. Nikt nie utrzymuje stron bezpłatnie (pomijając serwisy, które faszerują naszą stronę reklamami). W naszej ofercie, ten koszt jest już wliczony w cenę usługi.
Tak, ale tylko w formie tradycyjnego zakupu. Nie oferujemy stron w systemie abonamentowym dla innych hostingów. Byłaby to sprzedaż ratalna, a nasz abonament to usługa, którą cały czas udoskonalamy.
Tak, ale może to skutkować zmianą opłaty aktywacyjnej w przypadku skomplikowanych projektów.
Tak, oprócz tego jesteśmy w stanie przyjąć zlecenie tłumaczenia wszystkich treści w wielu językach.
Oczywiście. Zajmiemy się konfiguracją domeny lub pomożemy w jej ustawieniu.
Korzystamy z największych na świecie banków zdjęć i w każdym pakiecie ich używamy. Dla każdej branży, jesteśmy w stanie zaoferować fotografie i ilustracje od profesjonalnych grafików.
Przypominamy o tym fakcie z dużym wyprzedzeniem i proponujemy dalszy przebieg współpracy. Można przedłużyć abonament na tych samych warunkach, wybrać inne, wykupić kody źródłowe strony. Nie decydując się na żaden z wariantów, umowa przechodzi automatycznie na warunki opisane w umowie (cennik pakietu na czas nieokreślony).
Tak, wykonujemy każdego rodzaju strony i aplikacje internetowe na zamówienie, ustalamy wspólnie ich specyfikację i przedstawiamy wycenę usługi.
W przypadku opłacenia wszystkich opłat z góry przyznajemy rabat 10% i wystawiamy jedną fakturę.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i nad każdym pracuje zespół doświadczonych pracowników. Nie udostępniamy kreatorów, nie wymagamy znajomości programowania, a nawet obsługi komputera. Tworzymy stronę taką, jakiej oczekujesz.
Za każdy okres abonamentowy, lub pojedyncze usługi wystawiamy faktury VAT, zaraz po opłaceniu faktury proforma.
Minimalizacja kosztów to podstawa. Stała opieka i pozycjonowanie to dodatkowy atut. Kupując stronę internetową w tradycyjnej firmie, płacimy dużą kwotę jednorazowo, a później i tak musimy opłacać Domenę i Hosting przynajmniej raz w roku, a czasami co miesiąc.
Po ustaleniu wszystkich szczegółów wykonujemy stronę testową, najczęściej w przeciągu 5 dni roboczych. Zdarza się, że już na tym etapie strona spełnia wszystkie oczekiwania. W przeciwnym wypadku pracujemy nad nią na bieżąco, komunikując się ze zleceniodawcą.
Oczywiście. Jeżeli usługa wymaga większych nakładów pracy, niż tradycyjna strona internetowa, negocjujemy cenę opłaty aktywacyjnej, abonamentu i zawsze dojdziemy do porozumienia.
Nie ma żadnego problemu. Przejmując opiekę nad stroną dbamy, aby aktualności były estetyczne, posiadały grafiki, zdjęcia, pomagamy również w redagowaniu. Nie układamy tekstów, ale wzbogacamy je o atrakcyjny wygląd.

W sprawach technicznych, prosimy o korzystanie z formularza kontaktowego lub z kontaktu otrzymanego przy zawarciu umowy.

8:00-16:00 pon.-pt.
Telefon: 504 666 846

Zadaj pytanie